На Сумщині чоловіка три роки тримали в рабстві

загрузка...

Про це в Фейсбуці написав голова відділення громадської організації «Стоп корупції» Юрій Мудрий.

«УВАГА, ГРОМАДО ЛЕБЕДИНЩИНИ!!! ЗНУЩАННЯ НАД ЛЮДИНОЮ! ВІДЧАЙДУШНИЙ КРИК ПРО ДОПОМОГУ!

22 січня 2021 року близько 9 години мені зателефонували в м.Суми декілька осіб з проханням негайно приїхати до м.Лебедин, оскільки вони виявили факт рабського ставлення до людини.

Суть цієї болісної до сліз справи полягає в тому, що місцевий підприємець, якщо його можна так назвати, Звоновський Анатолій Андрійович, утримує в себе на території фермерського господарства, що знаходиться в центрі міста, уродженця м.Буринь — Хорошка Володимира Григоровича, 1957 року народження.

Я прибув на місце разом з активісткою ГО «СТОП КОРУПЦІЇ» Кравчило Л.В. Усе оглянувши, ми визначили, що дійсно цей факт є справжнім.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

Варто наголосити, що поруч з місцем утримання Хорошка В.Г. знаходиться аптека, у якій завідувачкою є дружина голови ОТГ. На запитання працівників аптеки, чи бачили вони та їх керівник, у яких умовах знаходиться чоловік, вони відповіли, що знали, але не мають ніякого відношення до цього.

Відразу зателефонували на лінію 102. На місце прибули співробітники патрульної поліції Дужак Ю.П. і Батог О.П. та дільничний даного району Максим Іванович. Також відповідно нашого звернення по особистій вказівці начальника Лебединського відділу поліції прибула слідчо-оперативна група, де дійсно був установлений факт утримання людини в жахливих умовах і в жахливому стані. Людина потребувала негайної медичної допомоги.

На місце події прибув і сам голова Лебединської ОТГ Бакликов О.М. Його не цікавила доля цієї людини, а те, чому саме я заходив до аптеки, де працює його дружина.

Читати також: На Сумщині проводять конкурс снігових скульптур

Пан Бакликов задав мені запитання стосовно моїх до нього претензій. Я відповів, що: «Ви знали в яких умовах знаходиться ця людина». Відповідь голови ОТГ мене вразила: «Я ніякого відношення до цього не маю». Турбує байдужіть голови ОТГ Бакликова О.М., який, маючи нині такі повноваження і п’ять років перед цим, ніяк не зреагував на знущання над живою людиною. Це бездушшя влади!!!

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, снег, дерево и на улице

Хорошко В.Г. перебуває в нелюдських умовах існування. Підприємець протягом трьох років не платить йому заробітної платні, не віддає пенсію, не забезпечує самим необхідним. У чоловіка навіть шкарпеток на ногах не було, коли ми його побачили. Шокувало ще й те, що чоловік живе й ночує біля коней, його годують як собаку. На фото, яке ми зробили, із-за темряви не видно те місце, де чоловік їсть та спить. Нагадує не те що помийну яму, а навіть слів для цього важко підібрати.

Хорошко В.Г. просив неодноразово фермера, щоб він відвіз його на батьківщину, м.Буринь. Також неодноразово звертався до правоохоронних органів за допомогою. Проте, прохання про допомогу було нікчемно проігноровано.

Вразила до глибини душі й байдужість дільничого, який також був у курсі справи, однак ніякої реакції взагалі не проявив.

Читати також:  Фото вітряка з Сумщини потрапило до ТОП-5 кращих фото України

Навмисне утримання Хорошка В.Г. підприємцем Звоновським А.А. є тяжким кримінальним злочином, за яке потрібно понести жорстке кримінальне покарання за умисне утримання людини та використання безоплатної робочої сили в корисних цілях без їжі, води, належного місця для сну та відпочинку.

Людина потребує негайної медичної та психологічної допомоги й реабілітації.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, гуляет, на улице и часть тела крупным планом

Надалі ми поїхали до міського відділу поліції, де були надані пояснення по даній події. Начальником відділу була дана вказівка негайно доставити Хорошка В.Г. до поліції. Чоловік був доставлений і надав пояснення стосовно того, яким чином він протягом трьох років перебував у рабстві в підприємця.

Хотілося б відмітити, що після усього цього голова Лебединської ОТГ Бакликов О.М. зателефонував Кравчило Л.В. і сказав «Що за шоу ви влаштували разом з Мудрим Ю.І»? На що вона відповіла, що це не шоу, а захист прав живої людини, громадянина України.

Немає жодних пояснень та виправдань діям підприємця Звоновського А.А. по відношенню до свого працівника. Він перетворив його у бомжа, приниженого не собою і небажанням працювати, а ставленням так званого «роботодавця» до так званої «оцінки» його відданої праці протягом трьох років.

Ще невідомо й незрозуміло, чому інші люди закривали на ситуацію очі й не змогли захистити громадянина Хорошка В.Г., коли він просив, від знущань та болючої несправедливості.

Складається враження, що більшості представників суспільства, у якому ми живемо, всерівно до чужого горя.

Люди, будьте людьми! А таких «роботодавців» не тільки за грати саджати треба, а й поселити в такі ж умови!

Ми вдячні людям, які зателефонували та надали інформацію!

Читати також: Податківцями Сумщини зупинено незаконне виробництво тютюнових виробів

Правозахисниками ГО «СТОП КОРУПЦІЇ» у понеділок буде офіційно подана заява до правоохоронних органів про здійснення тяжкого злочину підприємцем Звоновським А.А. відносно громадянина України Хорошка В.Г.

Ми будемо ретельно слідкувати за перебігом розслідування і не дамо уникнути заслуженої кримінальної відповідальності даній особі.»

Нет описания фото.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *