На Сумщині графіки погодинних відключень електроенергії для деяких споживачів були змінені

Немає опису світлини.

У зв’язку з необхідністю коригування навантаження на енергосистему Сумщини, забезпечення більшої рівномірності стабілізаційних вимкнень, з 6 січня графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) були змінені для деяких споживачів.

Це означає, що такі споживачі (і в Сумах, і в області) були переведені з однієї черги (за якою вони вимикалися раніше) на іншу.

Якщо фактичний час вимкнення електроенергії не збігається зі звичною чергою, споживач може перевірити номер черги до відключення:

В особистому кабінеті «E-Svitlo»: https://sm.e-svitlo.com.ua (перейдіть до розділу «Побутовий споживач» і свого особового рахунку, потім натисніть на позначку «Відключення»).

У розділі «Відключення» на сайті АТ «Сумиобленерго»: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya (введіть номер свого особового рахунку у відповідному віконці та натисніть позначку «Дізнатися чергу»).

Звернувшись до кол-центру АТ «Сумиобленерго»: 0542 659 659, 0 800 300 247.

Звертаємо вашу увагу! Зміна черг також може відбуватися через проведення аварійних та планових ремонтних робіт в електромережах. Щоб не знеструмлювати споживачів на тривалий час, енергетики тимчасово (!) можуть переводити їх на інші черги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *