На Сумщині Міністр внутрішніх справ вручив державні нагороди

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Учора в обласному центрі відбулась урочиста церемонія нагородження, на якій Денис Монастирський відзначив кращих поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та співробітників ДСНС орденами, медалями та відомчими відзнаками.

За високу професійну майстерність, проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, бездоганне служіння Українському народу Денис Монастирський відзначив кращих поліцейських Сумщини.

Орденом Данила Галицького нагороджено заступника начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Миколу Худенка.

Подяку Прем’єр-Міністра України оголошено старшому слідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області Наталії Корощенко.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України «Вогнепальна зброя» нагороджено начальника відділу управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергія Батраченка та начальника відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області Артема Денисенка.

Міністр подякував правоохоронцям за сумлінну працю на благо українського суспільства.

«Ваша робота завжди була й буде основою правопорядку в нашій державі. Адже саме від вас залежить, чи відчувають люди безпеку, знаходячись на вулицях міст нашої країни», — наголосив очільник МВС.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.