На Сумщині поліцейські розшукали 12-річного хлопця – втікача

загрузка...

Майже добу велися пошуки 12-річного Олександра Юріна з Шостки, який вчора вдень пішов з дому і назад не повернувся. Знайшли підлітка завдяки небайдужим громадянам, які впізнали його у вагоні електоропотягу та сповістили поліцію.

Отримавши повідомлення про зникнення неповнолітнього, особовий склад Шосткинського відділу поліції був піднятий «по тривозі». Правоохоронці негайно приступили до пошуків підлітка: обходили двори, опитували товаришів та знайомих хлопця, розіслали орієнтування у всі відділи і відділення поліції області, розмістили відповідне повідомлення з детальним описом його зовнішності у соцмережах та ЗМІ. Пошуки тривали понад 19 годин і не припинялися ані на хвилину.

 


За цей час поліцейські перевірили безліч інформації про його можливе місце знаходження, опитали десятки ймовірних свідків.

Лише ввечері стало відомо, що хлопця помітили у Конотопі.
Тетяна Киричок, роз’їзний касир Південно-західної залізниці, помітила розшукуємого підлітка у вагоні електропотягу сполученням «Конотоп — Зернове». Вона негайно сповістила поліцію.

На щастя, з неповнолітнім все добре.
Хлопець розповів правоохоронцям, що ночував у електропотязі, а втік з дому бо наробив шкоди і боявся покарання.

На Сумщині після пожежі в будинку рятувальники виявили тіло чоловіка

Наразі поліцейські проводять з втікачем та його бабусею, яка його виховує, профілактичну бесіду, пояснюючи якими наслідками могла закінчитися така подорож.
Шановні батьки! Приділяйте більше уваги своїм дітям, налагоджуйте дружні, довірливі стосунки.
Якщо Ваша дитина зникла, одразу звертайтеся до поліції за номером 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *