На Сумщині суд поновив люстрованого ексначальника УБОЗ

загрузка...

Сьогодні, 27 травня, Сумський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов ексначальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю Володимира Гланца про скасування наказу про звільнення та поновлення на роботі. Про це  повідомили у пресслужбі суду.

За її даними, суд визнав незаконними та скасував наказ про звільнення Володимира Гланца, поновив його на роботі та вирішив стягнути на його користь 561 592 грн.

Нагадаємо, Володимир Гланц був звільнений з посади на підставі закону «Про очищення влади».

У Києві суд визнав символіку дивізії СС «Галичина» нацистською

Закон «Про очищення влади» був прийнятий після перемоги Революції гідності у 2014 році. Відповідно до нього, ті, хто за часів режиму Януковича займав керівні посади, мали бути звільнені із забороною повертатися у владні кабінети. Однак, люстрували далеко не всіх, ті ж, від кого очистили владу, почали оскаржувати це в судах. Проте, до цього року провадження у справах за позовами люстрованих були зупинені до вирішення питання Конституційним судом.

Конституційний суд рішення поки не прийняв, але Європейський суд з прав людини нещодавно визнав, що право люстрованих на справедливий суд було порушено. Після цього у судах поновили провадження у справах люстрованих.

ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *