На Сумщині суд засудив шахраїв до штрафу в 850 гривень

загрузка...

Досить часто доводиться моніторити судові рішення і часом дивуєшся тому, до якого висновку приходить суд на Сумщині, який все ж приймає рішення в рамках закону!

Багато разів ви чули або читали про шахраїв, які телефонують, представляючись лікарями або поліцейськими після чого починають виманювати у жертви гроші. Схема проста «Вашому синові потрібна операція. Він без свідомості. Гроші потрібні терміново, зараз за ними приїде кур’єр ».

Ось так ось мешканка Глухова 28 травня 2020 року попрощалася з 25 000 гривень. Шахраї повідомили, що її син потрапив у ДТП і терміново потрібно 100 000.

Два місяці арешту за знущання над матір’ю

Прошу звернути увагу, що поліція на Сумщині спрацювала професійно, і того, хто телефонував і кур’єра знайшли швидко. Але в ході досудового розслідування підозрювані, які скоїли кримінальний злочин, передбачений ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство) пішли на угоду зі слідством і уклали мирову угоду з потерпілою.

На минулому тижні Глухівський районний суд засудив обох до покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Який же урок витягнуть шахраї, відкупившись від держави такою сумою? На пошуки шахраїв було витрачено в рази більше. На чиєму ж боці закон в Україні?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *