На Сумщині у чоловіка вилучили 65 пляшок горілки

14 листопада на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці попереджено спробу незаконного ввезення 66 пляшок горілки «Царская Чарка», об’ємом 1 л, з марками акцизного податку Російської Федерації.

Громадяни, які перетинали митний кордон України повідомили, що окрім особистих речей більше нічого не переміщують.
Під час проведення догляду транспортного засобу без ознак приховування було виявлено 11 ящиків горілки. Власник виявлених пляшок повідомив, що дані алкогольні напої особисто переміщував через митний кордон України на весілля свого родича.

Згідно ч. 2 ст. 378 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу: 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22 %) алкогольних напоїв, а отже відповідно до приписів п. 2 ч. 1 ст. 196 МК України, не можуть бути пропущені через митний кордон України (заборонені).

Читати також: В Харькове произошло ДТП с пьяным полицейским из Ахтырки

Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари (65 пляшок горілки «Царская Чарка»), які він переміщував через митний кордон України та які підлягають обов’язковому декларуванню.
1 пляшка горілки «Царская Чарка» була повернута, решта тимчасово вилучена.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.