На війні з рашистами загинув мешканець Сумщини Артем Крючковий

На Донеччині загинув загинув Артем Крючковий

Життя військовика обірвалося 21 липня. Йому було 30 років.

«Артем народився в селі Вири, навчався в місцевій загальноосвітній школі. Після закінчення школи вступив до Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Трудову діяльність розпочав в рідній школі, викладаючи історію.
В 2013 році, коли ворог прийшов на поріг нашого дому, справжній патріот АРТЕМ КРЮЧКОВИЙ став на захист своєї Батьківщини. До початку повномасштабної російсько-української війни у Артема за плечима був і бойовий досвід в Державній прикордонній службі України, і мирна праця в місті Суми.
У лютому 2022 року, коли російські війська вторглися на нашу територію, Артем знову став на захист рідної країни. Але, на жаль, поклав на жертовний вівтар війни своє життя, засвідчивши безмежну любов до України. Заради її щасливого майбутнього він заплатив надто високу ціну…» — пише Річківська територіальна громада

У середу, 27 липня, о 12:00 загиблого відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, опісля, орієнтовно о 14:00, поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам’ять! Вічна слава!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.