ООН буде співпрацювати з Сумщиною з економічних та гуманітарних питань

Очільник Сумської ОВА  провів зустріч з координаторкою системи ООН в Україні Деніс Браун та представниками Управління ООН з координації гуманітарних питань.

Під час зустрічі визначились з чотирма основними напрямками співпраці для допомоги мешканцям Сумщини.

Перший – це підготовка до зими і проходження опалювального сезону. Тобто всі проєкти, які пов’язані з безперебійним функціонуванням взимку системи опалення, водопостачання, соціально-медичної інфраструктури.

Другий – відновлення зруйнованого ворогом. В першу чергу це стосується житла.

Третій напрямок – розвиток економіки. Допомога малому та середньому бізнесу, аграріям у питаннях реалізації сільгосппродукції, інвестиції у сферу переробки.

Акцентовано увагу на проєкті сімейних молочних ферм. Наразі важлива підтримка міжнародних інституцій у переговорному процесі.

Четвертий – соціальні питання. Це підтримка внутрішньо переміщених осіб, психологічна підтримка людей, допомога продуктами харчування.

Після повного моніторингу ситуації і збору необхідних даних представниками ООН, планується проведення круглого столу у розширеному форматі із залученням місцевих громад, бізнесу, донорів, які допомагають Сумщині, аби визначитись з конкретними проєктами по кожному з напрямків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.