Рашисти денацифікували на Сумщині коровник: постраждали 20 тварин, виживуть не всі

Другий день поспіль російські військовослужбовці обстрілюють Глухів. 16 червня влучили у цивільну інфраструктуру.

Відразу три серії вибухів прогриміли близько 12.00. Місцеві вважають, що це був удар з градів або з різних видів озброєнь. Над околицею міста піднявся чорний дим, тліли та місцями палали зарості чагарнику. Один зі снарядів влучив у ферму.

Працівник місцевого агропідприємства Віктор розповідає: обстріл був несподіваним — працівники не відразу зрозуміли, що відбувається.

“Чули вибухи, але спочатку не надали їм значення. Однак, коли після чергового вибуху нам впав на голову світильник, ми зрозуміли, що це — приліт, і приліт саме по нас. Обстріл був через дорогу, а потім буквально між сараями у нас прилетіло. Є поранені корови, люди не постраждали”, — каже працівник агропідприємства Віктор.

Головний ветлікар ферми Валерій розповідає, що жертв серед людей вдалось уникнути лише тому, що обстріл відбувся в обідню перерву, працівників на фермі не було.

“Це сталося в обідню перерву. Ми почули перші вибухи — і вийшли на вулицю, бо подумали, що це автотранспорт їздить. Були чутні далекі вибухи, а буквально за 15-20 хвилин — сильні вибухи. Спочатку — справа від сараю серіями, а потім ми чули густий свист — і пішов дим з нашого сараю. У цей час ми всі були в укриттях, ховалися. І вже після того все закінчилося. Ми вийшли і побачили, що один снаряд прилетів в сарай, зверху вниз, і встряг у землю”, — розповідає головний ветлікар агропідприємства Валерій.

Осколкові поранення отримали 20 корів. Пан Валерій розповів, що їм надали допомогу, але характер поранень говорить про те, що виживуть далеко не всі тварини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *