Росія стягує війська та техніку до кордону з північними областями України – The Washington Post

Росія стягує війська та техніку до кордону з північними областями України – The Washington Post

Країна-агресор Російська Федерація знову стягує війська та техніку до кордону з північними областями України. Це відбувається після того, як українські військові за кілька тижнів боїв та ціною великих втрат відтіснили окупантів на їхню територію.

Про це повідомляє американська газета The Washington Post. Війна у північних регіонах відрізняється від інших місць у країні, де російські війська міцно влаштувалися на українській території.

Це транскордонна війна. Російські танки обстрілюють українські села. Кулі летять напруженою нейтральною смугою в спорадичних перестрілках.

«Кордон вже ніколи не буде колишнім. Якщо раніше там був тільки танковий рів, то тепер усе це буде заміновано», – сказав командир підрозділу, який патрулює кордон, Сергій Хоменко.

Минуло сім тижнів відтоді, як рашисти пішли з Чернігівської області. Зима змінилася весною і десятки тисяч переміщених осіб повернулися після відновлення доріг та комунальних послуг.

Але прикордонники кажуть, що все це відбувається зарано. Щодня в Чернігівській області падає від двох до восьми снарядів, а війська регулярно змушені вести вогонь у відповідь через кордон.

«У будь-якому разі ми готуємося до можливого повторного вторгнення. Вони атакують наші позиції та міста. [У росіян] немає поняття про правила ведення бою», – зазначив заступник командувача прикордонними військами області Олександр Вадовський.

Така ж динаміка спостерігається і в сусідній Сумській області, яку окупанти залишили приблизно в той же час, що й Чернігів. А в Харкові, де українські війська відтісняють росіян до кордону, місцева влада очікує, що все ще може повернутися.

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерти заявили, що російські окупанти стягують сили на Запорізькому та Херсонському напрямку. Такі дії ворога розцінюються як підготовка до потенційного наступу.

Джерело obozrevatel.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *