Російські війська розбили табори в лісосмугах у Сумському районі. Суми — під контролем України

Російські війська розбили табори у Сумському районі — в полях і лісосмугах увечері 24 лютого. Цю інформацію підтвердили в Сумській ОДА.

Місцеві мешканці повідомляють, що військові зупинилися в Токарях, в районі Косівщини — під Сумами, та в Нижній Сироватці Сумського району.

Наразі Сумська обласна адміністрація перебуває в місті Суми і оперативно передає інформацію про події в області. Місто під контролем України, пише ST

Сумська міська рада на зв’язок не виходить.

У Сумах перебувають загони територіальної оборони.

СУМИ 

Усі комунальні підприємства Сум працюють у штатному режимі, усі підвальні приміщення відкриті. Ліфти зупинили тимчасово у зв’язку із загрозою повітряного удару. Водоканал працює, теплоенерго працює.

Транспорт, якщо не буде додаткових непередбачуваних ситуацій, завтра виходить за графіком. Станом на зараз техніка ворожа вирушила в напрямку Лебедин, Ромни.

У Сумах їхньої техніки залишилося небагато. Зараз формуємо загони, які слідкуватимуть за порядком у місті, з представників громади. Виїзди з міста заблоковані силами ворога.

Не заблокований виїзд на Роменській та з Баранівки. По Старому Селі пройшла велика колона техніки в сторону Ромен.

РЕГІОН

Оперативна інформація від Голови Шосткинської РДА Віктора Губенка: У Глухові спокійно. Вибухів немає. Є інформація, її зараз перевіряємо, щодо оточення військ на аеродромі колишньому біля Глухова.

По всім тергромадам зараз спостерігається спокій. Руху техніки немає. Лише міст, що йде від Шостки до Новгород-Сіверського через Десну було нашими збройними силами зруйновано. Наразі там відновлюють міст збройні сили РФ.

По Шостці сформовано 7 блок-постів. Всюди спостерігається тиша. Оперативний штаб працює.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.