Стратегія нових політиків на Сумщині -красти чужі ідеї і видавати їх за свої?
|На цьому тижні Тетяна Рябуха, яка чомусь вже не хоче бути народним депутатом, а вирішила стати мером Сум від «Слуги народу», разом із Володимиром Зеленським розповіла перед телекамерами та однопартійцями про суперстратегію розвитку Сумщини аж на 7 років уперед — до 2027 року.
Відбувалося все майже таємно, журналістів на презентацію пускали не всіх. З якого ж дива кандидат у мери Сум у своїй доповіді — презентації так щедро розійшлася розповідати про розвиток цілого регіону, а не окремого міста – знають тільки «Слуги народу».
«Ця стратегія, на відміну від усіх попередніх за роки незалежності, народжувалася не в столичних кабінетах і не спускалася зверху», — пафосно закинула нам «локшину» депутатка.
Бо ніхто із науковців Сум до цієї презентації про цю суперстратегію нічого не чув. Де, як та ким вона розроблялася — невідомо. Та й нічого нового в ній немає, а те, що є, — або плагіат, або — сумнівне для міста Суми та сумчан.
Судіть самі: реконструкція аеропорту «Суми» — боян із довжелезною бородою. Кожен, хто сідав у крісло голови Сумської ОДА ще з 2008 року, збирався «відроджувати» сумський аеропорт. Результат — руїни залишаються руїнами.
Навіть сьогодні губернатор Сумщини заявляє, що аеропорт будуть відновлювати за рахунок інвесторів, в той час як президент заявив, що роботи фінансуватимуться за рахунок держави. Ви визначиться нарешті, за чий рахунок це буде зроблено.
Ідея про медичне містечко на вул. Ковпака — це теж боян, бо ця ідея запропонована ще у 2010 році, але досі не реалізована. Останній раз активно ця тема піднімалася в 2017 році. Ось публікація «Через 2-3 роки утвориться єдине медичне містечко, де сконцентруються обласні лікувально-профілактичні заклади»
Міжнародний центр із біатлону та спортивно-туристичний комплекс — також плагіат, бо ідея в 2019 р. запропонована мером Тростянця Юрієм Бовою, який хотів будувати центр поряд зі своїм містом.
Будівництво олійно–жирового комбінату: якщо його збудують у Сумах, чи не вплине це на екології міста? «Аромати» із комбінату навряд чи додадуть сумчанам радості разом із вітром з боку «Хімпрому» і запахом курячого л.йна з Косівщини.
Будівництво заводу з виробництва сухого молока А2 – знову далеко не нове, бо завод… вже є. Ректор Сумського агроуніверситету Ладика ще півроку тому заявив про запуск такого заводу на Сумщині спільно з «Ічнянським заводом сухого молока та масла».
От зручно влаштувалися «Слуги»– вписали завод в стратегію, і оп – вже все виконано…
А до чого ж тут Тетяна Рябуха?
Далі буде…