Сумчанин, якого звинуватили у вбивстві тварини, заявив, що не робив цього

загрузка...

Стріляв на чуже подвір’я і вбив пострілом домашню кішку. У цьому підозрюють сусіда сумчани, які живуть на вулиці Кримській. Подія сталася 13 липня. Кримінальне провадження в поліції поки не відкрили.

НАГАДАЄМО  У Сумах чоловік вбив сусідську кішку на очах її власниці

Ганна Сахарова розповідає, що все сталося між 5 та 6 годинами ранку. Тоді її кішка Туся, яку зазавичай вигулювали тільки на повідку, випадково вибігла на вулицю і залізла на вишню.

«Я вішала білизну і почула, наче вибух, постріл, шум дивний, і щось падає. Я підійшла – там лежала моя кішка, там видно краплі крові на заборі. Бачила мого сусіда, в шпарину , яку зброю в руках тримав, я не знаю. Я не розбираюся в зброї, але він стріляв в мою кішку на моєму подвір’ї . Він часто стріляє: котів, сорок. Із чого стріляє , я не знаю», — розповіла жінка.

На подвір’ї сусіда Ганна з дітьми також побачила капкани, сфотографувала і виклала в мережу.

Пастки були для щурів, говорить сусід. У кішку, каже, не стріляв. «Якщо вона каже, хай дає інтерв’ю, я нічого не знаю. Розбирайтеся з ними самі», — сказав сусід жінки, Володимир Бондаренко. На питання, чи має домашніх тварин, відповів, що має голубів, качок, курей та канарейок.

Чоловік показав частину господарства: собаку і кілька десятків канарейок. Підтвердив, що має два види зброї і раніше захоплювався полюванням.

Туся — колишня безпритульна кішка. Тварина прожила у господарів 4 місяці. У березні господарям її привезла волонтерка Вікторія Яценко.

У Сумах проходить акція за дотримання пішоходами ПДР (фото)

«Вона була знайдена в нежитловій зоні. Вона була викинута в грудні минулого (2019- ред.) року. Я привезла її в Суми, знайшли їй перетримку. Вона була дуже виснажена, більш ніж два місяці ми її відгодовували, соціалізували. Ми сподівалися, що вона отримала щасливий квиток, і попереду на неї чекає довге щасливе життя», — розповіла волонтерка.

Вбиту Тусю власники поховали. Провадження, станом на 16 липня, у поліції не відкрили.

«Вранці того дня, коли це сталося, на місце пригоди приїхала поліція. Вони оглянули вбиту тваринку, зафіксували, що є отвір вхідний, зібрали необхідні матеріали, задокументували це. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею «Жорстоке поводження з тваринами», розповів спеціаліст відділу комунікацій Нацполіції Сумщини Володимир Кузьменко.

Він також зазаначив, що в населеному пункті стрільба з будь-якої зброї заборонена, тим більше, якщо це мисливська чи нарізна зброя.

Ганна Сахарова виховує двох дітей і каже, що після того, що сталось, з сусідом іще не розмовляла. «Я боюсь за життя моєї родини, у мене двоє дітей і двоє племінниць, дочок моєї сестри, знаходяться тут. Людина стріляла мені на подвір’я», — говорить жінка.

Анна Книш suspilne

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *