У грудні на порушників рибоохоронного законодавства накладено близько 22 тис. грн штрафів

загрузка...

У грудні 2020 року інспекторами Сумського рибоохоронного патруля проведено 10 рибоохоронних рейдів та викрито 105 порушень природоохоронного законодавства, з яких сім – грубих. Також складено 70 протоколів за порушення Правил рибальства, 19 протоколів – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів та один – за виготовлення, збут, зберігання чи рекламу заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу.


Оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 17 од. заборонених знарядь лову.

«Збитки, завдані рибному господарству, за даний період склали майже 4 тис. грн. На порушників накладено близько 22 тис. грн штрафів. Під час проведених заходів державні інспектори вилучили 27 од. знарядь лову та 382 кг водних біоресурсів. Передано до судів 27 справ для притягнення до адміністративної відповідальності», – повідомив начальник Сумського рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

За даний час зафіксовано 57 порушень природоохоронного законодавства та складено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення відносно вилову водних біоресурсів «щуковками», загальною кількістю 552 шт. На порушників накладено штрафів на суму 5,6 тис. грн.

За вилов риби на зимувальних ямах в Шосткинському, Лебединському, Сумському, Путивльському районах складено 13 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено 1 581 грн штрафів. За постановами судів на громадян, які порушили природоохоронне законодавство, накладено 15 тис. грн штрафів.

Читати також: Розслідування за фактом продажу стадіону «Ювілейний»: що відомо?

Також оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна в Сумському, Роменському, Ямпільському, Середино – Будському та Шосткинському районах, згідно з якими вилучено 14 сіток, загальною довжиною 410 метрів та три екрани. У водне середовище випущено 11 кг водних біоресурсів.

Крім того, державні інспектори виявляють реалізаторів водних біоресурсів без сертифікатів якості та документів, які б підтверджували законність їх походження. Так, під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами в містах Суми, Глухів, Ромни, Конотоп та Шостка виявлено 19 випадків незаконного продажу майже 362 кг водних біоресурсів. На реалізаторів оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Сумський рибоохоронний патруль закликає рибалок-любителів дотримуватися встановлених вимог Правил рибальства і з повагою ставитись до природних ресурсів. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *