У Сумах повідомили про підозрення адвокату, який визнає правомірною збройну агресію рф проти України

Керівник Сумської обласної прокуратури Олексій Тубелець 2 липня 2022 року повідомив про підозрення чоловікові, який має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, за фактом виправдовування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України та глорифікації російських військових4. УК України).

За даними слідства, зазначений чоловік підтримує агресивну політику російської федерації та звинувачує Українську владу у розв’язуванні та ескалації конфлікту. Зокрема, під час спілкування з абонентом із російської федерації підозрювань, надсилаючи текстові повідомлення, систематично використовував заборонену Законом України символіку на підтримку війни в Україні. Більш того, чоловік вважає своїм домом росію та запевняв співрозмовника – «буду знову прориватися додому (три значки прапора РФ). А може, будинок уже й сам сюди прийде!)))), а також неодноразово записував голосові повідомлення зі словами підтримки військових з росії, використовуючи при цьому вираз «Нацикам – смерть!».

Згідно з науково-консультаційним висновком спеціаліста у висловлюваннях адвоката є мовні ознаки визнання правомірною окупацією частин території України, визнання правомірною війни та вихваляння осіб, які здійснюють збройну агресію проти України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.