В Україні скасували нічні тарифи та інші пільги на електроенергію

загрузка...

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) постановою №15 від 6 січня 2021 року скасував нічний тариф та інші пільги на електроенергію.

Документ оприлюднено на сайті НКРЕКУ.

Читати також: На Сумщині затримали 60-річного рецидивіста, який з РФ пішки повертався до України

У постанові йдеться про скасування постанов, які передбачають пільги на електроенергію:

  • для релігійних організацій;
  • для населення, що проживає в 30-кілометровій зоні навколо АЕС на рівні 70% від діючого тарифу на електроенергію. У цій постанові також було закріплено порядок розрахунку дво- і трьох-зонного обліку електроенергії, який передбачає коефіцієнт 0,5 і 0,4 відповідно для тарифу на електроенергію, спожиту з 23:00 до 07:00;
  • для юросіб, які оперують житловими комплексами для тимчасово переміщених осіб, тариф на електроенергію в розмірі тарифу для населення — 1,68 грн / кВт-год.

Також втратила чинність постанова НКРЕКУ №220 від 26 лютого 2015 року «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню».

Документ встановлював тарифи на електроенергію для населення і передбачав пільгові тарифи в розмірі 0,9 грн / кВт-год на перші 3000 кВт-год на місяць для побутових споживачів, які використовують електроенергію для опалення житла. А також — пільгові тарифи в розмірі 0,9 грн / кВт-год для багатодітних сімей та дитбудинків і для гуртожитків із загальним приладом обліку електроенергії.

strana.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *