Відбулась ротація зведеного загону поліції Сумщини на Донбасі

загрузка...

2 грудня в зону проведення операції Об‘єднаних сил виїхав зведений загін поліції Сумщини. До його складу ввійшли як працівники роти поліції особливого призначення «Суми», так і співробітники управління патрульної поліції, бійці КОРДу, працівникі груп реагування патрульної поліції, галузевих служб і територіальних підрозділів.

Вони мають змінити колег, які кілька місяців несли службу в умовах протиепідеміологічних заходів.

Прокуратура домоглася повернення навчальному закладу Сумщини 230 га землі вартістю понад 16 млн грн

З напутнім словом до бійців звернувся заступник начальника ГУНП області Микола Худенко. Він зазначив, що завдання для поліцейських залишаються незмінними – підтримання громадського порядку і безпеки у зоні відповідальності, боротьба із злочинністю, чергування на блок-постах, протидія злочинності, виявлення зброї, наркотиків тощо.
«Особливо важливо не тільки на високому рівні виконати службові завдання на зазначеній території, а й контролювати дотримання карантинних заходів – підкреслив Микола Худенко. – Тож будьте пильними та дисциплінованими. Я щиро бажаю вам вдалого повернення додому».
Останні ротації відбуваються в умовах протидії та запобіганню небезпечній пандемії. Тож на сумських бійців лягає додаткова відповідальність по контролю за дотриманням жителями Донецької та Луганської областей карантинних заходів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *