ЗМІ показали останні хвилини життя моделі з Сум, яка загинула в Туреччині: відео 18+

загрузка...

Українська модель Анжеліки Сраб’янц трагічно загинула у Туреччині. Вона впала з балкона у Стамбулі після сварки зі своїм хлопцем. Кадри останніх хвилин її життя злили у ЗМІ.

Джерело: 24 канал

На цих кадрах зафіксовано те, що відбувалося перед падінням жінки з висоти. Ймовірно, що автором відео є її хлопець – турок Бурак Ерджан.

Відео починається з того, що у кадрі видно балкон. Також чути голос українки, яка плаче. Вона кілька разів звертається до хлопця на ім’я – Бурак. Ймовірно, що саме у цей момент жінка звисає з балкона й не може самотужки піднятися.

Хлопець кілька разів покликав Анжеліку, казав: «Ходи, ходи». Очевидно, що українка фізично не мала можливості підтягнутися. Після цього екран стає чорним – турок міг покласти смартфон у кишеню, проте не виключив запис відео. Далі Сраб’янц продовжує плакати, вона налякана. Чути, як жінка гукає: «Будь ласка», «Я не можу». Відповідь її співрозмовника нерозбірлива. Перед падінням українка кричить: «Моя рука», далі її голос обривається й чути, як тіло вдарилося об землю.

Читати також: На автодорозі Н 12 “Суми – Полтава”, у місті Тростянець, внаслідок ДТП травмована жінка

Останні хвилини життя українки, яка впала з балкона у Стамбулі: обережно, відео 18+!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *