Близько 100 прильотів: війська РФ обстріляли Сумщину з мінометів та артилерії

Війська рф 7 разів відкривали вогонь по території Сумської області протягом 18 серпня. Окупанти били по Білопільській, Краснопільській та Миропільській громадах.

Усього було зафіксовано близько 100 прильотів. Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. Він зазначив, що обійшлося без жертв, проте є руйнування.

 

– Білопільська громада: близько 9:30 окупанти стріляли з території Росії зі ствольної артилерії −15 прильотів. Пошкоджено нежитловий будинок та приміщення школи. Близько 20:00 путінські терористи били з мінометів (10 прильотів) та артилерії (20 прильотів).

– Краснопільська громада: о 13:50 росіяни відкрили вогонь із міномету – 7 прильотів.

– Миропільська громада: з 14:20 був обстріл із 120 мм міномета – 15 прильотів. О 17:30 обстріл продовжився. Окупанти пошкодили цивільну інфраструктуру.

Найбільш замінованим регіоном України після російської окупації є Сумська область. До початку робіт із пошуку та знешкодження вибухонебезпечних предметів понад 47% її території було заміновано. В області багато лісів, куди не можна заходити, а території, що розташовані за 20 км і ближче від державного кордону, залишаються повністю замінованими.

obozrevatel

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.