Голова Сумської ОДА проводить чистку серед своїх заступників

загрузка...

Сьогодні, 10 грудня, о 13.00 очільник Сумської облдержадміністрації Василь Хома уперше вийшов на зв’язок із журналістами області. На пресконференцію запросили тільки кореспондентів телеканалів, решту журналістів у зв’язку із карантинними обмеженнями запросили долучитися онлайн.

На початку виступу Василь Хома сказав, що Президент поставив йому завдання вивести Сумщину в лідери серед областей України.

«Іде процес формування команди. Не впевнений, що буду робити якісь дуже різкі зміни, бо більшість керівників – люди на своєму місці, але за певних обставин не були згуртовані в роботі по своїм напрямкам. Кожен повинен працювати системно. Це раз. Друге – працювати на випередження, не доганяти проблеми, а передбачати і відповідно реагувати», — зазначив В. Хома.

Читати також: Перевізники в Сумах заявили, що маршрутки можуть зупинитися вже через 2 місяці

Також під час прес-конференції голова Сумської ОДА Василь Хома повідомив, що підготував подання на звільнення Сергія Баннікова з посади заступника голови.

Що стосується решти заступників, за словами В. Хома, у всіх є потенціал, але хто продовжить його реалізовувати в облдержадміністрації, пан Хома не уточнив. Єдине — сказав, що на місці заступника, який курує економіку, хотів би бачити більш потужну людину, але поки що подивиться, як далі працюватиме Віталій Максименко.

ST

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *