ГУНП в Сумській області розслідує справу за фактом розкрадання службовими особами Ямпільського молокозаводу державного майна

Стало віводо про відкрите кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 191 КК України, за фактом вчинення службовими особами ТОВ «Ямпільський молокозавод» розтрати державного майна Ямпільського орендованого заводу, — пише yampil.info

На даний час на майно цілісного майнового комплексу Ямпільський орендований молокозавод, який розташований за адресою Сумська область, смт. Ямпіль, вул. Бузкова,16, накладено арешт шляхом заборони відчуження.

Рішенням Зарічного районного суду м. Суми від 12 травня, більша частина цього майна передана в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Читати також: У Сумах п’яний водій протаранив авто

Нагадаємо, одним з претендентів на вищевказане майно є і Ямпільська селищна рада, яка 24 грудня 2020 року ухвалила звернення до Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях з приводу пропозиції щодо передачі у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади цілісного майнового комплексу «Ямпільський молокозавод».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.