На Сумщині дев’ять лікарень отримали кисневі концентратори

загрузка...

Дев'ять лікарень Сумщини отримали кисневі концентратори

Медзакладам Сумської області, у яких лікують хворих на коронавірус, передали 141 кисневий концентратор. Суспільне побувало у Лебединській райлікарні, куди також направили апарати.

Нині у лікарні — 25 ліжок, які призначені для людей з COVID-19. Тут отримали 10 концентраторівПотужність кожного – 10 літрів, тобто вони видають 10 літрів кисню за хвилину.

Дев'ять лікарень Сумщини отримали кисневі концентратори

«Наша лікарня вже забезпечена 19-ма точками з підведеним киснем і маємо 9 кисневих концентраторів, але ми плануємо розширятися. Наразі цього не достатньо. Плануємо провести ще кисневу терапію і ці 10 концентраторів, я сподіваюся, дадуть нам можливість забезпечити всю потребу Лебединського району», – розповідає заступник головного лікаря Лебединської районної лікарні Наталія Давидченко.

Найбільше кисневих концентраторів має поїхати до Глухова.

«У нашому закладі вже розгорнули 26 ліжок у інфекційному відділенні, 8 ліжок — в неврологічному відділенні для хворих із підозрою. На сьогодні перепрофілювали все терапевтичне відділення і лор-відділення. Загалом плануємо відкрити в себе 75 ліжок для надання допомоги хворим на коронавірус», — говорить в. о. директора Глухівської міської лікарні Сергій Носков.

Дев'ять лікарень Сумщини отримали кисневі концентратори

Видають апарати під підпис. Вантажать їх власноруч.

У сумських магазинах виявили фальсифікований коньяк

«Кілограмів 20, напевно, один. Треба не поспішати, їхати обережно», — каже водій Юрій Кличенко.

Дев'ять лікарень Сумщини отримали кисневі концентратори

Витратили на закупівлю концентраторів близько 11 мільйонів гривень. Це гроші державної субвенції. На сьогодні, за словами начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, мають 1379 ліжок в області, з них зайняті — майже 48 % (661).

«Це другий транш. Перед цим було — 50, і в деякі райони їх відправили. На сьогодні 25 концентраторів забирає Роменська лікарня. До 40 концентраторів забирає Глухівська лікарня, бо вона перепрофільована під COVID-19», — говорить він.

За його словами, по 10 концентраторів отримає решта районів.

«І решта залишається в госпіталі, аби оперативно з понеділка їх передати рішенням Управління майном до обласної лікарні, де ми розширюємо ліжковий фонд», — додає Бутенко.

За словами Сергія Бутенка, у резерві мають 195 ліжок у райлікарнях області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *