На Сумщині фіскальна служба неспішно розслідує справу про незаконне виробництво алкогольних напоїв

Слідче управління Державної фіскальної служби досі розслідує справу про незаконне виробництво алкогольних напоїв в Ямполі.

Як було встановлено досудовим розслідуванням, з 2019 року по 2020 рік у Ямполі було організоване незаконне виготовлення алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров`я людей, пише yampil.info.

Незаконно виготовлені алкогольні напої та сировину для їх виготовлення зберігали у двох гаражних приміщеннях авто кооперативу «Маяк-2018» у смт Ямпіль по вул. Поліській. Ці предмети правоохоронці вилучили 04.08.2020 року під час обшуку. Крім того, їм вдалося встановити особу власника гаражних приміщень.

Пізніше вилучену рідину із запахом спирту направили до Чернігівського відділення Київського НДІСЕ для проведення судової експертизи. Було встановлено, що ця рідина є водним розчином етилового спирту, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256-2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови».

Читати також: На Сумщині поліція розслідує ДТП зі смертельними наслідками

Рідина виготовлена не промисловим способом та містить органічні речовини які не характерні для промислових зразків горілок, спиртів.

У рамках розслідування не було встановлено фактів незаконного придбання, зберігання та транспортування цих напоїв. Слідство продовжується.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *