На Сумщині поліція розшукала хворого чоловіка, що заблукав у лісі

загрузка...

Подія сталася сьогодні, поблизу одного з сіл Лебединського району. Місцевий 34-річний чоловік, що має суттєві вади здоров‘я, майже добу блукав у лісі, аж поки його не врятували працівники поліції, котрі з вечора розгорнули масштабні пошуки.

Учора близько сьомої вечора до поліції звернулась жителька Лебедина з повідомлення про те, що її брат, який мешкає у селі, заблукав у лісі. За словами жінки, він подзвонив їй годину тому і повідомив, що пішов у ліс за дровами і загубив напрямок, куди слід повертатися додому. Більше зв‘язатися з ним не вдалося – вочевидь, у нього розрядився мобільний телефон.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, трава, на улице и природа

За місцем проживання чоловіка негайно виїхали працівники поліції. Вони оглянули житло зниклого, опитали сусідів і односельців, та організували пошуки в напрямку ймовірного руху чоловіка.

Ситуацію ускладнювали нічні сутінки та обмежена видимість. Тому працівники поліції вирішили відновити пошуки вранці. І щойно розвиднілось, на прочісування місцевості навколо села вирушили кілька десятків працівників поліції, місцеві селяни та родичі зниклого чоловіка.

Уряд подовжив дію адаптивного карантину до 31 грудня

Пошуки тривали майже до шістнадцятої години сьогоднішнього дня. Хворого молодого чоловіка знайшли у лісі за кільканадцять кілометрів від дому. Втомленого і знесиленого, його доправили додому і передали на руки родичам. Нині його життю і здоров‘ю нічого не загрожує.

Правоохоронці застерегли молодика від подібних походів насамоті, і порадили на майбутнє вирушати до лісу принаймні удвох, а то й утрьох. Сам врятований та його родина подякували поліцейським за надану допомогу і побажали успіхів у їх нелегкій роботі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *