На Сумщині припинено діяльність 4-х учасників ОЗГ, які незаконно виготовляли пальне

Возможно, это изображение на открытом воздухе

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури про підозру повідомили чотирьом учасникам організованої групи за фактом незаконного виготовлення та збуту пального в промислових масштабах (ч. 3 ст. 28/ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України).

За даними слідства, підозрювані, скориставшись високим попитом на пальне поточного року, налагодили в м. Лебедин незаконне виготовлення дизельного палива і бензину в промислових масштабах. Збут незаконно виготовленого пального здійснювали суб’єктам господарювання та громадянам. При цьому, відповідно до висновків експертів, незаконно виготовлене вказаними особами дизпаливо та бензин вкрай низької якості та за своїми фізико-хімічними показниками не відповідають вимогам Державних стандартів України за фракційним складом, вмістом бензолу та показниками детонаційної стійкості.

У рамках кримінального провадження Головне управління Державної податкової служби у Сумській області провело перевірки, за результатами яких на підприємства, задіяні у злочинній схемі, накладено штрафи на загальну суму понад 7 млн грн. Разом з тим у ході розслідування вилучено обладнання для виготовлення пального вартістю 4,7 млн грн та майже 600 тис. літрів незаконно виготовленого бензину і дизпалива.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *