На Сумщині у матері вилучають трьох малолітніх дітей

загрузка...

11 листопада 2020 року терміново відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області, на якому розглянуто клопотання служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області про негайне відібрання 3-х малолітніх дітей у матері, жительки смт Свеса, за виявленим фактом перевірки повідомлення про залишення дітей у небезпеці.

Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації

Малолітні діти, у зв’язку із виникненням загрози їх життю та здоров’ю, були вилучені із сім’ї та тимчасово влаштовані в дитяче відділення комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня».Щодо матері дітей готується позов органу опіки та піклування Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області про позбавлення її батьківських прав.

Кабмин согласовал назначение глав ОГА Сумской, Одесской и Николаевской областей

– «Ми повинні забезпечити цим дітям безпечне середовище. Без сумніву, вони заслуговують на належне батьківське піклування. Але, коли батьки не виконують своїх обов’язків, держава повинна захищати права дітей» – зазначив голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник.

yampil.info

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *