У держреєстрі знову змінили керівника Лебединської громади

У державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знову змінилася інформація про керівника Лебединської міської ради, передає zhl.news.

Нагадаємо: Політична ситуація в Лебедині загострюється: чи будуть перевибори?

За оновленими даними керівником міськради є міський голова Олександр Бакликов. Він, зокрема має право вчиняти дії від імені цієї юридичної особи, у тому числі – підписувати договори та подавати документи для державної реєстрації тощо.

Нагадаємо, 18 жовтня, до реєстру були внесені дані, що засвідчували керівником (виконання обов’язків міського голови) Лебединської міської ради Дмитра Коваленка, який є секретарем ради. Сталося це після того, як у день скликання позачергової сесії Лебединської міської ради – 29 вересня – 32 депутати підтримали дострокове припинення повноважень міського голови.

Читати також: Прокуратура наполягає на скасуванні торгів щодо реконструкції колектору вартістю 8,5 млн грн

На тлі цієї події 19 жовтня біля приймальні міського голови пройшли мирні «дебати» за участю представників громади. Дмитро Коваленко за підтримки групи депутатів вимагав у Олександра Бакликова залишити робоче місце і передати печатки міської ради на підставі внесення змін до реєстру про зміну керівника. Той, своєю чергою, називаючи дострокове припинення своїх повноважень і внесення змін до державного реєстру незаконними, відстоював право на керівництво громадою.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.