У коридорах школи на Сумщині встановили тенісні столи

 

У Шосткинському навчально-виховному комплексі: спеціалізованій школі І-ІІ ступенів – ліцей на другому та третьому поверхах центрального корпусу встановлено два нові тенісні столи.

Як інформує директор навчального закладу Вячеслав Василенко, такий приємний сюрприз чекав учнів після завершення дистанційного навчання. Відтепер у школярів з’явився новий спосіб відпочинку та релаксу на перервах.

“Діти з великим задоволенням та азартом грають у настільний теніс під час перерв. Це і не дивно, адже настільний теніс – це не тільки цікаво, а ще й дуже корисно!!! Гра тренує не лише тіло, а й мозок. Щоб перемогти треба мати чудові рефлекси та знати тактику і стратегію гри. Під час гри учасники багато рухаються, використовуючи все тіло, тренують очі, покращують координацію рук та ніг. Всі ділянки мозку задіяні і працюють, адже треба спланувати стратегію гри, тактику та відстежувати м’ячі та удари. Тому настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку!!! Краще грати в настільний теніс, ніж просто байдикувати чи залипати у телефоні під час перерви”, – впевнений Вячеслав Василенко.

shostka.info

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *