Завідувачка дитсадка приховала коронавірус. Заклад вчасно не закрили на самоізоляцію

загрузка...

Про такий випадок на Сумщині пише shostkanews У Шостці під час апаратної наради при міському голові начальниця управління освіти Наталія Сергейко повідомила про випадок в одному з дошкільних закладів.

За її словами, 15 березня захворіла методист одного з дитсадків Шосткинської громади. Вона, за словами Наталії Сергейко, в цей час перебувала вдома. Проте через декілька днів вірус виявили у її колег.

«За три дні цей діагноз підтвердився у завідувачки закладу та у вихователя, який виконував обов’язки секретаря. На жаль, управління освіти не було поставлене до відома ні керівником закладу, ні лабораторним центром. Тому заклад не був вчасно закритий на самоізоляцію», — зазначила Наталія Олександрівна.

Цікаво, що про випадок із коронавірусом у дитсадку стало відомо від небайдужого громадянина, який зателефонував міському голові. Чоловік, наголосив, що через вірус боїться вести у дитсадок свою дитину.

Читати також: У Сумах поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вчиненні замаху на вбивство

«За що ми тоді платимо заробітну плату керівнику? Сама захворіла та приховала це. могли заразитись діти, а потім і їх батьки. Цього керівника потрібно якось покарати», — говорив міський голова Шостки Микола Нога.

Загалом, за інформацією начальниці управління освіти, ситуація із захворюваністю по освітнім закладам ускладнюється. Збільшується кількість освітян, які хворіють. Тому окремі класи, або цілі заклади освіти йдуть на самоізоляцію.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *