У Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби

У Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді та відкритий чемпіонат міста зі спортивної ходьби. Змагання відбулися на проспекті імені Тараса Шевченка.

Серед жінок у категорії «молодь» сумчанка Аліна Ткач посіла третє місце, у цій же категорії у чоловіків Микола Рущак з Сум став першим. Серед чоловіків «бронзову» медаль виборов Сергій Світличний. Серед жінок у категорії «молодь» Аліна Ткач посіла третє місце, у цій же категорії у чоловіків Микола Рущак з Сум став першим і здобув «золоту» медаль.

Крім того, тут же відбувся відкритий чемпіонат міста Суми з легкої атлетики.

У віковій категорії до 14 років Євгенія Вдовитченко зі Степанівки виборола «Золото», Сніжана Лишенко з Середино-Буди – «срібло», Анастасія Чугай з Сум – «бронзу». У віці 15-16 років Арина Ющенко та Анна Могиліна з Сум посіли перше та друге місця, Вікторія Маханьок з Середино-Були – третє. У віковій групі 17-18 років «золото» виборола Алла Олисеєнко зі Степанівки, «срібло» – Анна Скрипченко з Сум.

Читати також: У Сумах жінка застрягла між двома кіосками

Серед юнаків віком до 14 років «золото» виборов Іван Скіннік з Сум, «срібло» – Ілля Семенченко з Середино-Буди, «бронзу» – сумчанин Ярослав Гончар. У віці 15-16 років «золото» здобув Вадим Шевченко з Сум, «срібло» та «бронзу» вибороли «скороходи» зі Степанівки Сергій Лазоренко та Олексій Кравченко. У віковій групі 17-18 років Іван Книш, Владислав Семенов та Едуард Кравченко зі Степанівки посіли три призові місця.

У ветеранів-жінок сумчанки Тетяна Кривохижа показала «золотий» час, Віра Панаріна – «срібний», Олена Дорошенко – «бронзовий». Серед чоловіків перше місце посів сумчанин Ігор Федорченко, друге – лебединець Олександр Подвезько.