Сюрприз від виконкому СМР: у Сумах пасажири сперечаються з кондукторами (відео)

загрузка...

Як ми вже писали, на минулому тижні виконком у Сумах прийняв рішення про те, що в міському транспорті в годину пік, а саме з 7 до 9 і з 16 до 19:00,  не діятимуть пільги. Але мова йшла про приватний транспорт — маршрутки. Тому що саме це обговорювали члени виконкому під час засідання і ця ж інформація вийшла на офіційному сайті Сумської міськради.

Але сьогодні, 25 травня, з ранку в салонах сумських тролейбусів вже мали місце конфлікти пільговиків з кондукторами. Кондуктори заявили, що обмеження пільг діє і в транспорті КП також.

«КП СМР «Електроавтотранс» Звертаюсь до вас?!!! На якій підставі ви обмежуєте пільговий проїзд з 7:00 до 9:00 і з 16:00 до 19:00? Де Постанова, Розпорядження, Рішення від СМР за підписом міського голови!!!?????
При вході в тролейбус не побачив жодного документа для ознайомлення.
Кондуктор сказала,що розпорядження розповсюдили всім кондукторам вчора ввечері на Вайбер
Слова це просто слова,коротше кажучи Фількіна грамота
У вас мабуть самоуправство?Що хочу,те і роблю? Без документа, який підтверджує ваші дії, ви порушуєте Умови пасажироперевезень!!!» — написав користувач фейсбук Олег Леонідович

У Сумах крім чергових груп у дитсадках можуть відкрити і спортклуби

Опубліковано Один дома Сумы Неділя, 24 травня 2020 р.

Ми звернулися за коментарями до КП СМР «Електроавтотранс», де нам повідомили, що сьогодні  усім водіям роздадуть рішення для розміщення в салонах транспорту підприємства. Наразі копії рішення друкуються.

У документі, який буде розміщено в транспорті, йдеться про те, що дійсно виконком вніс зміни до свого рішення …. і пільги обмежили в транпорті КП теж.

Як же так виходить, що говорили одне, голосували за це, а надрукували документ, де зовсім інше?

Але щось мені підказує, що конфлікти це не зупинить…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *