У Сумах проведуть рейд з виявлення нелегальних перевізників

У Сумах паралельно з офіційними перевізниками їздять і нелегальні маршрутки. Зокрема йдеться про маршрут №19 (Роменська-Ковпака).

В результаті між легальним перевізником (Олена Сезько), з якою місто уклало договір та перевізником нелегалом (ПП «Запорожець») виник конфлікт у якому мають місце погрози. Підприємиця, побоюючись за своє життя та здоров’я, навіть була змушена виїхати за межі міста. Нагадаємо також, що Олена Сезько звернулася із відповідною заявою до поліції. Детальніше читайте у публікації «Транспортне свавілля у Сумах: що далі?«…

З питанням про те, що на сьогоднішній день роблять правоохоронці, ми звернулися до Сумського райуправління національної поліції та поговорили з його керівником Костянтином ЛЕБЕДЕМ. Від керівника сумської поліції ми дізналися, що наразі проводиться розслідування за інформацією, яка вказана у заяві Олени Сезько (відповідну інформацію внесено до ЄРДР).

Також нам повідомили, що найближчим часом буде проведено рейд, у якому візьмуть участь представники національної поліції разом із патрульною поліцією. Мета заходу виявити автобуси нелегали, зафіксувати інформацію документально та передати її до Укртрансбезпеки для відповідного реагування.

Дату проведення рейду не розголошують.

Далі буде…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.