У Сумах збільшили вартість проїзду в маршрутках

загрузка...

Сьогодні, 29 січня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради розглянули проект рішень про підвищення тарифів в міських маршрутках до 7 грн.

“Розрахунки подавалися двох варіантах. Плановий розраховувася по пазажиропотоку без карантинних обмежень – від 7.03 грн до 8.25, другий розраховувася по пазажиропотоку враховуючи карантинні обмеженя – від 8.60 грн до 10.19 грн по різним маршрутам”, – зазначив Сергій Яковенко, начальник відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради.

Попри дискусії між містянами та членами виконкому, виконавчий комітет все ж ухвалив рішення «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі». Відтепер вартість проїзду становитиме 7 гривень. За це проголосували 13 присутніх членів виконкому, 2 утримались.

Для учнів 1-4 класів проїзд у міському маршрутному транспорті протягом календарного року становитиме 2 гривні.

Як повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, досягнуто домовленість із перевізниками про те, що в найближчі два дні, суботу та неділю, здійснюватиметься інформування пасажирів про подорожчання, а новий тариф почне діяти з понеділка, 1 лютого.

sumypost

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *