В Сумах поліція відкрила кримінальні провадження стосовно шахрайств у яких постраждали дві літні жінки

Зловмисники знову використали відому шахрайську схему «з родичами, яким терміново знадобилися гроші на лікування». У результаті чого жінки втратили 38 000 гривень.

По допомогу до працівників Сумського районного управління поліції звернулася 84-річна жінка. Вона розповіла правоохоронцям, що увечері їй зателефонував невідомий та зазначив, що її невістка потрапила у дорожньо-транспортну пригоду і потребує негайного лікування. Для допомоги родичці літня жінка зібрала 19 000 гривень та віддала невідомому, який прийшов до неї додому.

Того ж дня зі схожим повідомленням до поліції звернулася 85-річна сумчанка. Жінка також повірила невідомому телефонному співрозмовнику та втратила 19 000 гривень, намагаючись допомогти онуці, якій начебто терміново знадобилися гроші на лікування.

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисників.

Читати також: Новий дитсадок у 12-му мікрорайоні не відкриється 10 листопада

Працівники поліції вкотре радять громадянам не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називалися.

Обов’язково перевіряйте отриману інформацію. А у разі будь-яких сумніві одразу телефонуйте до поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *