Сумщина: підсумки 37 дня повномасштабного вторгнення рашистів

Голова військової адміністрації Сумщини підбив підсумки 37 дня повномасштабного вторгнення рашистів в Україну.

«Продовжуємо піднімати звільнені громади.

Завозимо продукти, ліки, предмети гігієни! Продовжуємо відновлювати інфраструктуру, зв’язок, транспортне сполучення. Частково у Тростянці відновили електропостачання працюємо далі і по інших громадах.

Орки бушують від Білопілля до Конотопу.

Правда не довго цьому тривати!

Окопуються, тому нам ями для них рити не доведеться, полегшують задачу!

Прошу мешканців Конотопщини триматися, не виходити не вулицю без особливої потреби, бути обережними! Ситуацію ми добре знаємо і працюємо!

Найтемніша ніч – перед світанком.
Сьогодні провели зустріч з представниками промислових підприємств. Відновлюємо економіку, виробництво!
Усі працюємо як “єдиний кулак” і підтримуємо один одного.

Приємно що на звільнених територіях де вчора були орківські танки вже їдуть наші мирні трактори та сівалки!  Не дивлячись на на що – будемо сіятися!Око радіє, на дворі та на душі теплішає!»-написав Д.Живицький

Нагадаємо, що вчора губернатор розповів про те, що рашисти окопуються у низці громад, тероризуючи місцеве населення та шукаючи колаборантів для співпраці.

«Навколо Бурині встановлені ворожі блок-пости. Людей не впускають і не випускають з населеного пункту. В області більше тисячі одиниць російської техніки, періодично відбуваються зіткнення, відбуваються артилерійські обстріли наших сіл і містечок. Ми розуміємо, що це початок окупації центральної частини Сумщини», – заявив Дмитро Живицький.

Також він додав, що у населених пунктах Новослобідської, Путивльської, Попівської та Дубов’язівської громад продовжується активний рух ворожої військової техніки.

Наша перемога вже скоро!

Слава Україні!

Слава Героям!

З нами Бог!

За нами Україна!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *