У Сумах батьків «героїв» скандального відео притягнули до відповідальності

загрузка...

Інформацію про дрібне хуліганство, вчинене двома десятирічними хлопцями, працівники поліції виявили під час моніторингу соціальних мереж. На викладеному відео один хлопчик нівечив паркову лавку, інший нецензурною лайкою відповідав на зауваження дорослих.

Ювенальні працівники поліції, отримавши відеозаписи, впродовж кількох годин встановили як особи обох хлопців, так і їх батьків.

ПРИГАДАТИ СИТУАЦІЮ Ситуація в сумському дворі: діти порушують карантин (відео)

«Обидві родини цілком благополучні, однак один з хлопчиків вже не вперше потрапляє в поле зору поліції за вчинення дрібних правопорушень, — коментує Сергій Тарасенко, керівник відділу ювенальної поліції ГУНП в області. – Наші співробітники провели з обома молодшими підлітками профілактичні бесіди, а стосовно батьків – у відповідності зі ст. 184 КУпАП склали адміністративні протоколи за невиконання батьківських обов’язків».

Працівники поліції знову звертаються до громадян з закликом більше уваги приділяти своїх нащадкам, контролювати їх дозвілля, і нагадують: нині тривають карантинні заходи, а тому діти тим більше повинні бути під постійним наглядом дорослих і не відвідувати самотою громадські місця, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *