Пограбували нардепа з Сумщини

загрузка...

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав народний депутат від Сумщини Микола Задорожній.

«Сьогодні зі мною сталася вкрай неприємна подія! На мій автомобіль вчинено напад та викрадено особисті речі, документи та грошові кошти.

За ці кошти планував придбати кисневі концентратори для Охтирської ЦРЛ!!! Думаю, що більшість охтирчан знають про проблему з киснем для ковідних хворих в лікарні! І можливо не всі знають, що я регулярно допомагаю лікарям.

Читати також: На Сумщині смертельна ДТП: загинув пішохід

Нажаль, чергову таку допомогу від мене доведеться відкласти. Але це питання часу і я надалі буду продовжувати допомагати лікарням округу. Наразі, ведеться слідство.

Сподіваюсь на професійні дії правоохоронців, які знайдуть мерзотників, що забрали не просто гроші і документи, а можливо і чиїсь життя!

Будьте уважні, здорові та бережіть себе!», — написав нардеп.

На изображении может находиться: текст «микола задорожний сьогодни 3i мною сталася вкрай неприемна подя! на мi̇й автомобль вчниненс напад та викрадено особисти речі, документи та грошови кошти. за ці кошти планував придбати кисневi̇ концентратори для охтирськой црл!!! думаю, що бльшсть охтирчан знають про проблему 3 киснем для ковдних хворихв лкарни! можливо не BCI знають, що я регулярно допомагаю лкарям. нажаль, чергову таку допомог вi̇д мене доведеться вдкласти. але це питання часу надал буду продовжувати допомогати лкарням округу. наразі, ведеться слдство. сподваюсь на професйни дй правоохоронцив, якi̇ знайдуть мерзотникв, що забрали не просто гроші документи, a можливо чись життя! будьте уважни, здорови та бережть себе!»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *