У Сумах конфлікт в дитячій лікарні завершився заявами до правоохоронців (відео)

загрузка...
У Сумській обласній дитячій лікарні вже давно існує конфлікт серед медиків та іншого персоналу. Вони розділилися на 2 табори, а саме ті, хто підтримує політику керівника медзакладу і ті, хто проти неї.
Про черговий конфлікт, який завершився навіть заявами до поліції, написала в Фейсбуці голова профспілки лікарні Юлія Романовська.

«Сьогодні (пост за 23 квітня) я надіслала до поліції Заяву про вчинення стосовно мене Кримінального злочину за статтями 170 (перешкоджання законній діяльності профспілки) та 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Позавчора, 21.04.2021, завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених Юсюк Л.А. перешкоджала мені проводити Загальні збори трудового колективу у цьому відділенні та вчинювала хуліганські дії — нападала на мене та на юриста нашої профспілки, виривала з рук документацію по таємному голосуванню, штовхала, вибивала з рук мобільні телефони. Це можна на власні очі побачити на відео, яке я додала до цього допису.

Оскільки події отримали подальший розвиток, так, на сьогодняшній 5-хвилиці директор КНП СОР ОДКЛ Змисля І.Ф. публічно звинуватив мене, нібито, в побитті цієї самої Юсюк Л.А. — я вважаю, що в ситуації повинні розібратися компетентні правоохоронні органи. Тому й направила Заяву про Кримінальний злочин до поліції» — написала Ю.Романовська.

Нагадаємо, що з директором СОДКЛ Ігорем Змислею був продовжений контракт ще до того, як завершилася дія попереднього. Такі випадки вкрай рідкісні, але це можна було б зрозуміти, якби йшлося про керівника, який може налагодити роботу колективу.
Але якщо в ньому відбуваються ось такі конфлікти, то можливо хтось не на своєму місці.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *