У Сумах поліція відкрила справу через реєстрацію вбиральні і пірсу як нерухомості

загрузка...

У Сумах поліція відкрила справу через реєстрацію вбиральні і пірсу як нерухомості

Ідеться про вбиральню, пірс а також паркан і альтанки, розташовані у водоохоронній зоні на березі Псла, що відомі як база відпочинку “Робінзон”, яка пов’язана із депутатом Сумської облради Вадимом Лисим, пише sumy.today

Як повідомив начальник відділу комунікації ГУНП в Сумській області Володимир Крупецьких, отримавши інформацію від структурних підрозділів Сумської міської ради про реєстрацію цих об’єктів як нерухомого майна і декларацію про початок будівельних робіт з їхньої реконструкції, поліція внесла відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 чт. 197-1 Кримінального кодексу України (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво).

Нагадаємо: в реєстрі дозвільних документів оприлюднили повідомлення про початок реконструкції об’єктів будівництва на вулиці Черняхівського, 43.

У Сумах об’єктами нерухомості зареєстрували волейбольний майданчик, убиральню, пірси та огорожу

За цією адресою розташована база відпочинку “Робінзон”. Замовило будівельні роботи, відповідно до даних реєстру, ТОВ “Робінзон 19”.

Читати також: На Сумщині поліція розшукала неповнолітнього, який тиждень переховувався від опікуна

За даними реєстру прав на нерухоме майно, за цим товариством зареєстровано право власності на комплекс будівель та споруд за цією адресою. Мова йде про берег річки Псел за Прокоф’євським мостом.

До комплексу будівель та споруд віднесені дитячий та волейбольний майданчик, два пірси, огорожа, убиральня, лазня, 10 альтанок, будинок охорони і два будинки відпочинку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *