На Сумщині засуджено чоловіка, який організував розбійний напад на адміністраторку мережі магазинів

загрузка...

Сумською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 58-річного жителя м. Конотоп, який організував розбійний напад на адміністраторку мережі магазинів.

Нагадуємо, житель м. Конотоп, достовірно знаючи, що адміністраторка періодично тримає при собі велику суму коштів, організував на неї напад. З огляду на фізичні можливості, реалізувати задумане самостійно чоловік не міг, тому підшукав виконавця злочину із іншого міста.

Замовник розповів виконавцю, що він повинен напасти на жінку в під’їзді її будинку, бризнути в обличчя з газового балончика, потім вдарити по голові металевою трубою та забрати гроші. За виконану роботу обіцяв віддати половину викрадених коштів. За його підрахунками, у адміністраторки має бути не менше 500 тис. грн.

Читати також: На Театральній площі зберуться цінителі та власники вінтажних автівок Сум та Харкова

Отримавши пропозицію, виконавець звернувся до правоохоронців, тому всі подальші дії відбувались під їх контролем. Зокрема 7 грудня 2020 року замовник передав виконавцю газовий балончик та металеву трубу, після чого провів до будинку та наказав чекати потерпілу в під’їзді.

У момент нібито скоєння злочину замовник перебував на іншій стороні дороги біля зупинки громадського транспорту та слідкував за обстановкою. Він бачив, як в під’їзд зайшла потерпіла, а вже через кілька хвилин звідти вийшов виконавець.

У суді обвинувачений провину свою визнав, запевняв, що розкаюється. За вироком суду його визнано винним та 15 липня 2021 року засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 2 ст. 187 КК України). На вирок суду він чекав за гратами.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *