Отруєння в школі на Сумщині: ротавірусна інфекція чи несвіжа їжа?

загрузка...

Сьогодні, 10 вересня, до редакції видання звернулася стурбована глухівчанка. Жінка повідомила, що вчора, 9 вересня, потруїлися учні молодших класів Глухівської ЗОШ №1, погано було і її дитині. Нудота і блювота – перші симптоми, з якими довелося боротися за допомогою переважно протиблювотних препаратів. На думку глухівчанки, діти отруїлися несвіжею їжею зі шкільної їдальні.

Журналісти звернулись за коментарем до директорки школи Оксани Юдіної. Вона повідомила, що станом на 22.00 годину 9 вересня нездоровилось 8 учням. Кільком дітям стало погано вночі.

загрузка…

Оксана Олександрівна спростовує припущення про отруєння. За її словами, симптоми проявилися в різних класах у дітей, які не харчуються в шкільній їдальні, наприклад, в учнів 4-Б. А от учні 1 класу, які обідали у школі, почувають себе добре. Директор наводить ще один приклад – у сім’ях з кількома дітьми-учнями різних шкіл міста, проявляються однакові симптоми, що виключає ймовірність отруєння шкільною їжею.

На Сумщині поліція викрила «домашній» цех по виготовленню горілки

Все під контролем. Ніхто нічого не замовчує. Я вранці поставила до відома начальника Глухівського відділу освіти та завідуючу Глухівського відділу Сумського лабораторного центру МОЗ України. Взято проби води, їжі, діти їли макарони і сирники. Перевіряються сертифікати. У працівників їдальні і медсестри взяті мазки і аналізи. До сімейних лікарів зверталися небагато. Деякі діти вже відчувають себе нормально. Деякі залишилися вдома, бо була температура. Очікуємо результатів. Більше схиляюся до того, що це ротавірусна інфекція», – повідомила директорка.

Джерело hlukhiv.info

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *