Вартість занедбаної бази відпочинку в Шостці під час аукціону зросла в 47 разів

загрузка...

База відпочинку, розташована в урочищі «Малий бор» і знаходиться на балансі АТ «Шосткинський завод хімічних реактивів», не працює вже 10 років.

На її території важко було знайти хоча б один будиночок без розбитого скла або з уцілілими дверима. Проте, аукціон по її приватизації викликав справжній ажіотаж — майже десяток претендентів. Під час активної конкурентної боротьби стартова ціна виросла більш ніж в 47 разів і перевищила 700 тис. Грн. Новий власник — приватний підприємець Олександр Кушніренко.

Ще на етапі початкової пропозиції поставили ціну, яка більш ніж в 20 разів перевищувала стартову (балансову) вартість.

Про об’єкт приватизації: база відпочинку розташована в лісовому масиві в 20 км від Шостки. Загальна площа — 2893 кв. м. До складу об’єкта входять переважно дерев’яні каркасно-щитові літні будинки для відпочинку (53 одиниці), а також будівля їдальні, складів, приймального відділення, більярдної, альтанка, артезіанська свердловина і т. п. Споруди були введені в експлуатацію в 1960 році. Опалення, водопостачання, електропостачання, обладнання відсутнє.

Читати також: На Сумщині пів гектара державної землі на березі Ворскли продають за 548 700 гривень

Об’єкт розташований за межами населеного пункту — селища Собіч, в лісовому масиві на березі річки Десна. Земельна ділянка, на якій розташовано дитячий оздоровчий табір, знаходиться в постійному користуванні ДП «Шосткинське лісове господарство». Об’єкт розташований на землях лісового фонду, межує з прибережною смугою.

shans

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *