У Сумах встановлено факт проживання жінки за паспортом що належав іншій особі

загрузка...
Днями до Сумського районного відділу з питання оформлення паспорта громадянина України у зв’язку із втратою звернулась мешканка Сумського району. Рядом перевірочних заходів, здійснених працівниками підрозділу щодо факту документування особи паспортом, який вона вказала, як втрачений, встановлено факт оформлення документа за такими серією та номером на ім’я іншої особи, яка померла у 2000 році.
З’ясували міграційники також, що шлюб укладала заявниця ще за одним паспортним документом, який значиться оформленим на ім’я її матері. Відтак, за надання завідома недостовірної інформації в оформленні нового паспорта заявниці відмовлено.
Інформацію за даними фактами передано правоохоронним органам. Вже в поліції жінка зізналася, що протягом 2006 – 2010 років працювала на посаді діловода однієї з селищних рад району та паралельно виконувала обов’язки «паспортиста».
Мала доступ, як до бланків паспортів, так і до вже оформлених документів. Навіщо переоформляла «чужі» паспорта на своє ім’я пояснити не змогла. Під великим знаком «?» тепер всі правочини, які жінка вчиняла протягом 20 останніх років. У заплутаній «паспортній» справі надалі продовжують розбиратися правоохоронці
Міграційна служба Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *